Steel Rain - czyli na CM świat się nie kończy ;)
#1
Kciuk w dół 
Cześć, przed aktualizacją serwisu założyłem wątek dotyczący gry, nad którą pracuje, został utracony z tego co widze, więc chciałem się pokazać, i że nadal działam z SteelRain - realistyczną grą wojenną osadzoną w realiach II Wojny Światowej na froncie wschodnim. Gra będzie robiona troche na zasadzie community assist, czyli społeczność będzie miała realny wpływ na ostateczny produkt.
Zapraszam na Facebooka(ponieważ narazie nie ma oficjalnej strony gry) i mój blog deweloperski - 
FB: https://www.facebook.com/Steel-Rain-1572018689790755/ 
Blog: https://rvsteelrain.wordpress.com/
Jak zawsze wszelkie uwagi i komentarze mile widziane.
Ciesze się, że forum nadal funkcjonuje, pozdro! Duży uśmiech
  Odpowiedz
#2
Ładne grafiki.
 http://steamfactory.pl - sklep z koszulkami, z możliwością zamówienia własnych nadruków.

 CMBO CMBB CMAK CMBN CMRT CMFB CMFI Ultimate General: Gettysburg   War in the East
  Odpowiedz
#3
No wygląda ładnie. Wiadomo już co to ma być? W sensie RTS czy jakiś turowy system czy inne wego...
CMBS CMBN CMRT Ultimate General: Gettysburg
  Odpowiedz
#4
Grafika wygląda rewelacyjnie - ma też fajny nastrój
  Odpowiedz
#5
Jeśli będzie system turowy z batalionami i całym sprzętem w grafice "Man of War" z rozpadającymi się elementami otoczenia, to będzie gra idealna. W innym wypadku będzie to klon wyżej wymienionych gier, oby tak nie było. I fajnie jakby nie trzeba bylo kupować dodatkowych "min i łopat" w DLC jak to robi BF.
  Odpowiedz
#6
Wygląda zajefajnie!!! Powodzenia!!!
CMBS CMBO CMBB CMAK CMBN CMFI CMRT CMFB
  Odpowiedz
#7
WIĘCEJ INFO!!! Język
  Odpowiedz
#8
No właśnie, jak komentować jak wiadomo tylko że ładne i że druga wojna... Pisz człowieku! Uśmiech
 CMBN CMFI CMRT Ultimate General: Gettysburg War in the East
  Odpowiedz
#9
Po pierwsze - nie spodziewałem się aż tak pozytywnej reakcji, dzięki bardzo wszystkim za miłe słowa  - to chyba najlepsza motywacja do dalszej pracy Duży uśmiech

(31-03-2016, 15:13)seba200 napisał(a): Jeśli będzie system turowy z batalionami i całym sprzętem w grafice "Man of War" z rozpadającymi się elementami otoczenia, to będzie gra idealna. W innym wypadku będzie to klon wyżej wymienionych gier, oby tak nie było. I fajnie jakby nie trzeba bylo kupować dodatkowych "min i łopat" w DLC jak to robi BF.
No właśnie... gra idealna.. niestety coś takiego to utopia, poza tym gra 'idealna' to też kwestia subiektywna - widzisz, ja osobiście akurat nie jestem fanem wego czy jakichkolwiek innych systemów turowych. O dlc nie masz co się martwić, bo obecnie pracujemy dopiero nad demkiem, które oczywiście będzie darmowe. Później kampania Kickstartera, która umożliwi(jeśli się powiedzie) prace nad pełną wersją, ale narazie to wszystko nieoficjalne info, więc ciiiii! Oczko
A jeśli chodzi o DLC to gdzieś daleko z tyłu głowy mam wizje np rozszerzenia zawierającego mapy i jednostki frontu zachodniego.

(03-04-2016, 18:03)Wally napisał(a): No właśnie, jak komentować jak wiadomo tylko że ładne i że druga wojna... Pisz człowieku! Uśmiech
A co byś chciał więcej... ma być II wojna i ma być ładnie! Hehe, a tak na poważnie, to wiem, że narazie nie ma zbyt wiele info, ale przygotowanie tych wszystkich opisów też niestety zajmuje troche czasu. 
Narazie moge podzielić się jedynie informacjami, które właśnie wrzuciłem na bloga - https://rvsteelrain.wordpress.com/2016/0...planation/

Aha, no i niedługo® pojawi się także strona na blogu 'Features' opisująca już całkiem konkretnie cechy i funkcjonalności gry.
  Odpowiedz
#10
Roni - to jeśli nie wego i tury to co ? RTS ?
 http://steamfactory.pl - sklep z koszulkami, z możliwością zamówienia własnych nadruków.

 CMBO CMBB CMAK CMBN CMRT CMFB CMFI Ultimate General: Gettysburg   War in the East
  Odpowiedz
#11
Tak tłumacząc najbardziej generalnie to będzie takie Graviteam Tactics Operation Star, tylko bardziej przystępne, dynamiczniejsze i z możliwością przejęcia bezpośredniej kontroli nad pojedynczymi jednostkami. Czyli taki rozszerzony RTS.
  Odpowiedz
#12
Theater of War?
CMBS CMBN CMRT Ultimate General: Gettysburg
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nie na temat - wolno ? klod76 17 10 908 10-12-2017, 23:27
Ostatni post: Mirdal

Skocz do: