Plany BF
#1
Aktualne plany BF mają się tak:

As for announcing what is coming out and when... well, we're working on that.  With Chris gone it's put a bit of a wrinkle in our plans.  Nothing is getting cut, but things might not be coming out in the order we had intended.  In the works right now are:
1.  CMFI Rome to Victory (2nd and final Module for CMFI)
2.  CMRT Module One (yet to be named, but takes the game through to the end of the war)
3.  CMSF2 which brings the original content into the current Engine 4 environment
We have several other things being worked on this year, but the above are the three we're focusing on at the moment.
Steve

Podobno z firmy odeszło kilku programistów, więc co nieco może się opóźnić...
CMBS CMBO CMBB CMAK CMBN CMFI CMRT CMFB
  Odpowiedz
#2
Wynika że w najlepszym razie na koniec roku będzie coś nowego.
CMBN CMFI CMRT CMFB CMBS
  Odpowiedz
#3
(13-07-2017, 20:02)Bombardier napisał(a): Podobno z firmy odeszło kilku programistów, więc co nieco może się opóźnić...


Czyżby firma zaczęła się sypać ? 10 lat na jednym enginie to lekka przesada. Powinni już dawno przejść na inny wymiar pola walki Uśmiech
  Odpowiedz
#4
Moim zdaniem chłopaki za bardzo to przeciągają. W efekcie wypalają się i zdolni programiści (jeden odszedł do formy projektującej zaawansowane systemy AI bo tam jest ciekawsza praca i może się lepiej spełnić, nawet ChrisND znany z promocji BF na youtube mial dość i też odszedł) a i gracze. Kto myśli o nowym module dodającym trochę jednostek ale niczego nie zmieniającym w mechanice i wyglądzie gry wydanej 5 lat wcześniej. W informatyce toż to cała epoka. W ciągu maksimum 2 lat do podstawki powinny wyjść wszystkie dodatki. Potem grę traktujemy jako zamkniętą i pracujemy nad czymś nowym. W marą poradzono sobie z CMBfN ale cała reszta leży i kwiczy... A przecież modele sprzętu są wspólne dla całej serii (a jak nie są to głupota ze strony BF) i powinny być łatwo przenaszalne między grami opartymi na tym samym silniku. Taki moduł Od Rzymu do końca wojny powinien wyjść maksymalnie rok po ukazaniu się podstawki i powinien być tani jak barszcz - przecież to de fakto przekopiowanie kodu z jednej gry do drugiej i modyfikacja tekstur!
Ale chłopaki z BF chcieli duuużo zarobić no i duuużo przekombinowali. Mam tylko nadzieję, że nie zakończy się to śmiercią całej serii. Bo konkurencja ciągle nie istnieje...
CMBS CMBO CMBB CMAK CMBN CMFI CMRT CMFB
  Odpowiedz
#5
To umarło w momencie nie słuchania graczy co mają to powiedzenia tylko ich banowania. Tzw. samozaoranie - Myślę że oni działali na zasadzie kumpelstwa i trochę zarabiali i trochę modernizowali lecąc w to co ludzie lubią poszli tą drogą w las, przez który IS2 wali na przestrzał w halftraka za domemUśmiech tak jest - tego jeszcze nie grali ale mam taki film - no żałosne i głupie ale i tak gra się przyjemnie - to jest ta magia tej gry. Czasami można do niej wrócić ale BF zapomniał zupełnie o mechanice, grafice, fizyce, taktyce tylko modernizował trupa. Szkoda.
[Obrazek: CMBN.png][Obrazek: CMFI.png][Obrazek: CMRT.png][Obrazek: CMBS.png]
  Odpowiedz
#6
No szkoda tym bardziej, że jak słusznie zauważyliście konkurencja zerowa. A te gry które wychodzą to albo zwykłe RTS-y (Sudden Strike 4) albo jakieś hybrydy typu Steel Division.
  Odpowiedz


Skocz do: