XCOM: Long War
#1
Panowie. Siema :Uśmiech Zaglądałem od czasu do czasu na starym forum pod nickiem Beelzeboss jakby coś więc ani ja stary ani nowy członek :Język Ale nie ważne, o czym innym miałem pisać.

Pewnie znane, ale muszę się tym podzielić. Nowy XCOM jednak okazuje się być zacną grą! Ale jedyną słuszną metodą grania w tą grę jest mod Long War. Na razie za wiele o nimi powiedzieć nie mogę, poza tym, że całkowicie przebudowują tę grę i wyciska z niej wszystko co się tylko da. Tak ta gra powinna była wyglądać od początku
http://www.nexusmods.com/xcom/mods/88/?
  Odpowiedz
#2
Mod na razie wygląda świetnie. Dużo więcej broni, lepszy system ekwipowania postaci, koniec dylematu czy dać komuś granat, kamizelkę czy apteczkę, co było wręcz absurdalne w podstawce. Dużo lepszy system walki, rozwoju postaci i w ogóle dużo więcej możliwości. I prawdziwy tryb strategiczny, choć na razie nie jestem w stanie w pełni go ocenić, zbyt krótko gram. Ale kampanai jest dynamiczna. Kosmici też mają własną ekonomię, rozwijają się i prowadzą badania.
I uwaga! Poziom Trudności jest olbrzymi. Grę radzę zaczać od najniższego poziomu trudności, który ponoć jest taki jak Impossble w podstawce !
  Odpowiedz
#3
Powiem ci tak że zacznij odnowa w trybie który przyspiesza kampanie, bo się zanudzisz, oboje z kutuzowem mamy dodatek i odkrywanie w nim wynalazków trwa np miesiąc, plus budowanie samolotu czy satelity też długo, więc zanim np odkryjesz jeden głupi tech to minie kilkanaście godzin w grze i sie szybko zanudzisz ciągle walcząc tym samym. A jest opcja że gra przyspiesza o około połowe, i wtedy i dużo bitew i w miare rozwój daję frajdę.
  Odpowiedz
#4
Mod świetny do 50-60 bitwy później już te mnożenie trudności jedynie przez absurdalne ilości przeciwników staje się męczące..

Ścieżka rozwoju rewelacyjna..

Obecnie czekam na zakup Xcom2 w którym wiele pomysłów z Ling Wara wykorzystano...


P.S. Ilość godzin spędzonych w xcom chyba z 400....
CMBN CMFI CMRT CMBS
  Odpowiedz


Skocz do: