[TURNIEJ] Pierwszy turniej z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej.
W rozmowie z Wallym wpadliśmy na pomysł turnieju. Moja propozycja przedstawia się następująco.

Turniej podzielony na dwie części, jeden turniej dla graczy w CMx1 i drugi turniej dla graczy w CMx2.
W każdej grupie (cmx1 i cmx2) każdy gra z każdym, jako ze gry w seriach są podobne a nie każdy dysponuje każdą częścią kochanego combatka to gracze mieli by dowolność w wyborze w której grze będą się między sobą pojedynkować. 
Bitwy proponuje QB, w przypadku CMx2 bitwę wielkości 4000 pkt., w przypadku CMx1 medium lub Large. Jako standard przyjmiemy bitwę w przypadku CMx1 combined arms, a przypadku cmx2 min 30% pkt na wojska z zakładki piechota(zmech,spad i inna ). To jako standard, jak gracze chcą się inaczej umówić to ok, jak nie dogadają się to grają standard.
Odnośnie map do CMx2, MirekM zgodził się udostępnić po 2-3 mapy do wyboru, za co mu jestem ogromnie wdzięczny.
Punktacja w zależności od stopnia zwycięstwa, przegrany dostaje zero, remis jeden punkt i dalej z każdym stopniem zwycięstwa więcej pkt. 
Walkower, dobrowolny bądź z uwagi na zniknięcie daje totala. Karny walkower powoduje usunięcie z turnieju oraz weryfikacje wyników (zmiana uprzednich wyników na totale). 
Termin rozpoczęcia 01.09.2017 r.. 

W zależności od ilości osób wyznaczy się termin końcowy turnieju, a także ostateczną formułę, gdyby było więcej graczy to myśle o podziale na grupy, ale nie wiem czy nam to grozi :-)

Proszę o propozycje i dyskusje a także zgłoszenia. Zgłoszenia będę aktualizował w tym wątku.

Zgłoszenia :

CMx1 (CM:BO, CM:BB, CM:AK):
1)PanPuzio
2)Ziomek
3)Mehdi
4)Ajik
5)rsct (wszystkie cmx1)
...

CMx2 (CM:BN, CM:FI, CM:RT, CM:FB, CM:BS) :
1)Pan Puzio (CM:RT,CM:FB,CM:FI)
2)Wally
3)Mehdi
4)Ajik
5)Snols (CM:RT, CM FB, CM:BN)
6)MirekM (wszystkie CMx2)
7)Seba200 (wszystkie CMx2-CM:FB)
 http://steamfactory.pl - sklep z koszulkami, z możliwością zamówienia własnych nadruków.

CMBO CMBB CMAK CMRT CMFB CMFI Ultimate General: Gettysburg   War in the East
  Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
[TURNIEJ] Pierwszy turniej z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. - przez PanPuzio - 11-05-2017, 09:37

Skocz do: