CMHQ Combat Mission Forum
XLIV Integracja Krakowska - Wersja do druku

+- CMHQ Combat Mission Forum (http://cmhq.pl)
+-- Dział: Kategoria główna (http://cmhq.pl/dzial-1.html)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (http://cmhq.pl/dzial-2.html)
+--- Wątek: XLIV Integracja Krakowska (/watek-90.html)

Strony: 1 2

XLIV Integracja Krakowska - Wally - 07-04-2016

Jak w temacie, o ile forum miały przerwy w działalności to integracje w Krakowie rokrocznie przyciągają rzesze (głównie ex) graczy. Tak zapewne będzie i tym razem, zapraszamy wszystkich chętnych, będzie okazja powspominać frontowe przygody i wychylić za pomyślność.

Kiedy? Sobota 23.04 godzina 18:00
Gdzie? Pewnie Pub NonIron przy ul. św. Marka

[Obrazek: 501382669-world-war-i-eastern-front-germ...H8WA%3D%3D]

RE: XLIV Integracja Krakowska - podmuch_zdupy - 07-04-2016

Jak nic niespodziewanego nie stanie na przeszkodzie, to przylecę zepsuć trochę powietrza.

RE: XLIV Integracja Krakowska - macbac - 07-04-2016

Cwaniak  no liczę na jakieś fotki.
zawsze mile wspominam integracje - w Krakowie szczególnie. Dla mnie z Pomorza za daleko żeby dojechać ale będę trzymał kciuki coby żaden trzeźwy nie wyszedłUśmiech
ps. właśnie dziś dokupiłem aktualizacje do CMBN i nowego CMRT i wracam do powoli do gry. Będę częściej zaglądał na forum, a jak w wakacje na południe zajadę chętnie się spotkam.

RE: XLIV Integracja Krakowska - PanPuzio - 08-04-2016

Cześć Macbac, z CM:RT powinieneś być zadowolony, ja jestem choć dopiero poznaje nowego combata i przy okazji przypominam sobie stare. Trzeba kiedyś zrobić północno Polską integracje Uśmiech

RE: XLIV Integracja Krakowska - macbac - 08-04-2016

chętny, zwarty, gotowy, jest nas już dwóch Uśmiech

RE: XLIV Integracja Krakowska - mgk - 08-04-2016

(07-04-2016, 22:10)macbac napisał(a): Cwaniak  no liczę na jakieś fotki.
zawsze mile wspominam integracje - w Krakowie szczególnie. Dla mnie z Pomorza za daleko żeby dojechać ale będę trzymał kciuki coby żaden trzeźwy nie wyszedłUśmiech
ps. właśnie dziś dokupiłem aktualizacje do CMBN i nowego CMRT i wracam do powoli do gry. Będę częściej zaglądał na forum, a jak w wakacje na południe zajadę chętnie się spotkam.

macbac is back :Uśmiech  Gdybys chciał jakis PBEM zagrac - to ja chetnie - od paru lat nie gralem ale to oczywiscie wciaga na nowo Oczko

RE: XLIV Integracja Krakowska - macbac - 12-04-2016

(08-04-2016, 08:55)mgk napisał(a):
(07-04-2016, 22:10)macbac napisał(a): Cwaniak  no liczę na jakieś fotki.

macbac is back :Uśmiech  Gdybys chciał jakis PBEM zagrac - to ja chetnie - od paru lat nie gralem ale to oczywiscie wciaga na nowo Oczko

poznaję grę i za parę tygodni chętnieUśmiech

RE: XLIV Integracja Krakowska - Generał SJU - 13-04-2016

Cześć Maciek

Podaj proszę namiary mailowe na Ciebie (stare zaginęły) albo napisz do mnie: stefanum@gazeta.pl

RE: XLIV Integracja Krakowska - Wally - 13-04-2016

A ja tylko wtrącę że nowe forum posiada możliwość wysłania prywatnej wiadomości albo nawet maila do innego forowicza Uśmiech

RE: XLIV Integracja Krakowska - podmuch_zdupy - 18-04-2016

Jakby ktoś pytał, to Buczo przełożył integrację na piątek, dzień wcześniej, godzina ta sama.

/faloxx

RE: XLIV Integracja Krakowska - Buczo - 20-04-2016

No niestety nie udało się zamienić w pracy w sobotę, ale chociaż piątek wieczór mam wolny, więc przybędę Uśmiech
faloxx, jak rozumiem Ty również będziesz?

RE: XLIV Integracja Krakowska - Wally - 21-04-2016

Faloxx będzie głównym integrowiczem, przygotował nawet wykład "taktyka piechoty morskiej w Combat Mission Beyond Overlord" okraszony pokazem slajdów.

RE: XLIV Integracja Krakowska - Hiwis - 21-04-2016

Witam.
W związku z nieustannym nagabywaniem ze strony kolegi Wallego - listy, telefony, SMS-y z pogróżkami, spieszę powiadomić iż dołożę wszelkich starań by stawić się na tą jubileuszową "Wielką Krakowska Integrację 2016" - na wielkie otwarcie o  18.00 raczej nie zdążę (szkoda bo z bufetu pewnie już wszystko wyżrecie) ale mam nadzieję że po 19.00 nie będę was musiał wywlekać spod stolików, a Faloxx w swej prelekcji nie dojdzie dalej niż do sposobów opuszczania barki desantowej   Oczko

Pozdrawiam.

RE: XLIV Integracja Krakowska - Wally - 21-04-2016

Jakby co to dam Ci skserować notatki Uśmiech

Nie ma na sali już nikogo z Krakowa i okolic? Nie ma się czego wstydzić, trzeba się ujawniać i przyjść.

RE: XLIV Integracja Krakowska - zahar - 22-04-2016

Ja jestem jeszcze. W zasadzie z okolic... Nie mam tylko pewności czy dojdę. W razie czego, w zgiełku bitwy, jak rozpoznać odpowiedni oddział?

RE: XLIV Integracja Krakowska - Wally - 22-04-2016

Wybierz najbardziej rozśpiewany stolik Uśmiech

Ciężko określić, raczej będzie to stolik na pięterku, na pewno bez kobiet, kieruj się intuicją. Na wszelki wypadek podsyłam na priva numer telefonu.

RE: XLIV Integracja Krakowska - PanPuzio - 22-04-2016

zahar - zacznij śpiewać międzynarodówkę, Wally napewno się nie oprze i dołączy do śpiewu. Dla przypomnienia "Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód ..." :-)

RE: XLIV Integracja Krakowska - macbac - 22-04-2016

[attachment=55][attachment=56][attachment=57]a ma ktoś jakieś zdjęcia ze starych integracji? bo ja mam takie npOczko

RE: XLIV Integracja Krakowska - PanPuzio - 22-04-2016

może jeszcze będą nowe :-)

RE: XLIV Integracja Krakowska - Wally - 23-04-2016

(22-04-2016, 19:32)macbac napisał(a): a ma ktoś jakieś zdjęcia ze starych integracji? bo ja mam takie npOczko

Pijany kaleka, co za upodlenie Duży uśmiech

W tym roku integracja zgromadziła zaskakująco wielu frontowców! Były przemówienia, wspomnienia, hipsterskie piwo i prelekcja zakończona burzą braw.

[Obrazek: 15ry6pt.jpg]

były też awanse i wręczano ordery

[Obrazek: 30l2mh1.jpg]

RE: XLIV Integracja Krakowska - Dexter - 23-04-2016

(23-04-2016, 09:14)Wally napisał(a): Pijany kaleka, co za upodlenie Duży uśmiech

tu masz takie gdzie wyglądasz na sprawniejszego i jeszcze jesteś trzeźwy Oczko

[attachment=59]

to chyba też jest Wally... w pełni chwały...

[attachment=60]

RE: XLIV Integracja Krakowska - macbac - 23-04-2016

(23-04-2016, 09:14)Wally napisał(a):
(22-04-2016, 19:32)macbac napisał(a): a ma ktoś jakieś zdjęcia ze starych integracji? bo ja mam takie npOczko

Pijany kaleka, co za upodlenie Duży uśmiech
no Wally --> nie ma się co wstydzić Cwaniak ciesz się że ta mina ci nogi nie urwałaUśmiech

(23-04-2016, 09:37)Wally napisał(a): W tym roku integracja zgromadziła zaskakująco wielu frontowców! Były przemówienia, wspomnienia, hipsterskie piwo i prelekcja zakończona burzą braw.

były też awanse i wręczano ordery

[Obrazek: 30l2mh1.jpg]

Pozdrawiam weteranówUśmiech
poznaję Hivisa i Wallego, a reszta niech się przedstawi do raportu

RE: XLIV Integracja Krakowska - Hiwis - 23-04-2016

Dzięki za kolejne miłe spotkanie Uśmiech 
Szkoda że nie mogłem zostać do końca i nie byłem świadkiem tej "burzy" na zakończenie  Oczko

[quote pid='1212' dateline='1461405479']

(23-04-2016, 09:37)Wally napisał(a): W tym roku integracja zgromadziła zaskakująco wielu frontowców! Były przemówienia, wspomnienia, hipsterskie piwo i prelekcja zakończona burzą braw.

Pozdrawiam weteranówUśmiech
poznaję Hivisa i Wallego, a reszta niech się przedstawi do raportu
[/quote]

Wally, Buczo, Hiwis, Faloxx, Zahar

Ciekawe kto rozpoznaje kombatantów ze zdjęć Dextera... Uśmiech