CMHQ Combat Mission Forum
zna ktos Battle Academy ? - Wersja do druku

+- CMHQ Combat Mission Forum (http://cmhq.pl)
+-- Dział: Kategoria główna (http://cmhq.pl/dzial-1.html)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (http://cmhq.pl/dzial-2.html)
+--- Wątek: zna ktos Battle Academy ? (/watek-50.html)

zna ktos Battle Academy ? - klod76 - 13-02-2016

troche przypomina starego combata Oczko

RE: zna ktos Battle Academy ? - PanPuzio - 13-02-2016

Chyba grałem w to. Jak tak, to popełniasz herezje porównując tę grę do Combata :-)

RE: zna ktos Battle Academy ? - TheTrooper - 13-02-2016

na stos! Język

RE: zna ktos Battle Academy ? - Norman - 13-02-2016

Inkwizycja się szykuje Duży uśmiech

TheTrooper Wielki Inkwizytor? Duży uśmiech

RE: zna ktos Battle Academy ? - Wally - 14-02-2016

Tania prowokacja Uśmiech

RE: zna ktos Battle Academy ? - zahar - 14-02-2016

To bardziej jak Panzer/Open General. Inna skala, mniej jednostek, fajna cukierkowa graficzka. Trzeba mysleć i planować. Śmiało mogę polecić, choć grałem tylko w jedną część.

RE: zna ktos Battle Academy ? - Norman - 14-02-2016

Dokładnie, mi też przypomina to Panzer Generala.

RE: zna ktos Battle Academy ? - mgk - 16-02-2016

bardzo uproszczony i lekko zabawowy panzer general - dobre dla dzieci (to oczywiście zaleta )albo na ipada w podróży

RE: zna ktos Battle Academy ? - PanPuzio - 16-02-2016

Na iPAD-a masz Herosa III HD, masz Ultimate General Gettysburga :-)

RE: zna ktos Battle Academy ? - mgk - 16-02-2016

na Ipada jest też panzer corps i darmowy niezly open general

RE: zna ktos Battle Academy ? - Norman - 16-02-2016

Ipad to gówno, ktoś to musiał powiedzieć Uśmiech

zabawka dla dzieci, bogatych dzieci. Chcesz pograć, masz kompa, konsole. Takie jest moje zdanie. Albo najlepiej w grę planszową. Teraz jest taka pieprznięta moda, że wydają gierki na telefon. Naiwni ludzie tylko nabijają im kiesy. Od razu przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony.

RE: zna ktos Battle Academy ? - PanPuzio - 16-02-2016

Norman - iPAD to dla mnie często narzędzie pracy, w postaci obsługi poczty, kalendarza. Mam do niego dostęp w pociągu, na parkingu na rodzinnej wycieczce. Po za tym zapewnia mi pewien poziom rozrywki w postaci internetu, gier. Edukacji w postaci filmów na youtube ( jest sporo ciekawych dokumentów ), aplikacji uTunes, TED, ebooków. Nie jestem ani dzieckiem, ani nie jestem bogaty, a ipad to dla mnie bardzo istotne urządzenie. Nie patrz na nie przez pryzmat kolegów czy tekstów pisanych przez życiowych nieudaczników.

RE: zna ktos Battle Academy ? - Norman - 16-02-2016

PanPuzio - to była zwykła prowokacja , z mojej strony :-) Ale faktycznie, sporo się naczytałem negatywnych opinii na temat Ipada. A to, że ładowarka potrafi doprowadzić do pożaru , do porażenia prądem. Pewnie to bzdury. Cóż, może te teksty są spowodowane zazdrością z powodu popularności Ipada.

RE: zna ktos Battle Academy ? - Wally - 17-02-2016

Ciekawe że na tym forum nikt nie wspomniał że istnieje Combat Mission na IPada Uśmiech

Ktoś w to grał?

RE: zna ktos Battle Academy ? - seba200 - 17-02-2016

Niby fajne ale chyba nikt nie chwalił się na forum że to posiada.
Mnie osobiście odrzucają małe mapki w CM a tutaj zdaje się tylko takie mogą być, chociaż w drodze do pracy w metrze ponaparzać mogłoby być ciekawe.Uśmiech

RE: zna ktos Battle Academy ? - PanPuzio - 17-02-2016

Mam to, ale jakoś mnie nie porwało. Miałem wrażenie znacznego uproszczenia gry. Może dam 2 szanse.

RE: zna ktos Battle Academy ? - klod76 - 24-02-2016

ja posiadam, szczerze mowiac gra sie fatalnie

ale ja jestem uprzedzony dla mnie te nowe combaty to jak wizyta u dentysty - wszystko mi sie w nich nie podoba Oczko