CMHQ Combat Mission Forum
KINGDOM COME: DELIVERANCE - Wersja do druku

+- CMHQ Combat Mission Forum (http://cmhq.pl)
+-- Dział: Kategoria główna (http://cmhq.pl/dzial-1.html)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (http://cmhq.pl/dzial-2.html)
+--- Wątek: KINGDOM COME: DELIVERANCE (/watek-164.html)KINGDOM COME: DELIVERANCE - mirekm - 05-03-2018

Właśnie pojawiła się ta gra ( RPG osadzone w średniowieczu 1403r ) chociaż w tego typu gry to omijam tu jednak robię wyjątek.
Ta pozycja powinna zainteresować tych co lubią trochę realizmu w tego typu gier, gdzie nie ma smoków, potworów i czarów. Żeby żyć to trzeba jeść, spać nie ma biegania bez odpoczynku, skacząc z wysokości można złamać nogę, jedząc zepsute jedzenie można się zatruć, z konia można spaść itp. System jaki operujemy mieczem, pięściami czy inną bronią ciekawy przy strzelaniu z łuku nie ma podpowiedzi gdzie poleci strzała ( ale to akurat wychodzi mi najlepiej).
Gramy w otwartym świecie wszystkie zadania można wykonywać w dowolny sposób. Postać którą gramy można prowadzić jako cnotliwego i rycerskiego młodzieńca lub zostać drobnym złodziejaszkiem, hazardzistą i uwodzicielem. Możemy przyjąć misję żeby odkopać nieboszczyka i zdjąć mu pierścień z którym został pochowany.
Dużo jest wstawek filmowych które powodują że gra jest bardzo klimatyczna, a fabuła ciekawa. W recenzjach które czytałem narzekano na mnóstwo bugów, gram na wersji 1.2.5 i tragedii nie ma raz musiałem się cofnąć bo coś się namieszało. Tak więc polecam.


RE: KINGDOM COME: DELIVERANCE - zahar - 07-03-2018

Dajcie znac jak będzie jakieś promo, bo cena lepsza jak za combata  Język


RE: KINGDOM COME: DELIVERANCE - PanPuzio - 08-03-2018

Cena straszna. Ale może to i lepiej :-)


RE: KINGDOM COME: DELIVERANCE - dogon - 08-03-2018

Niestety ostatnie przeceny na Steam wyssały pieniążki przeznaczone na gry ( seria Decisive Campaign, Gary Grisby East oraz Fields of Glory ) i na tą pozycję już mnie nie stać Smutny .Wydaje mi się, iż po czasie cena pójdzie w dół + patche , bo też wydaje mi się że jest zacna Oczko .Fajne klimaty, nie liniowa, otwarty i realistyczny świat - to lubię. Także czekamy za parę miesięcy może coś opuszczą Oczko .


RE: KINGDOM COME: DELIVERANCE - mirekm - 09-03-2018

Kopiłem to na Allegro za 90zł co jeszcze ujdzie. Tylko generacja kodu aktywizacji do gry wyglądała dziwnie i podejrzanie ale jak dotąd działa  Duży uśmiech.


RE: KINGDOM COME: DELIVERANCE - PanPuzio - 09-03-2018

Zaraz będą wielkanocne przeceny :-)


RE: KINGDOM COME: DELIVERANCE - zahar - 09-03-2018

Eee, za duża nowość na przecenę. Ale coś się kupi Uśmiech