CMHQ Combat Mission Forum

Pełna wersja: KINGDOM COME: DELIVERANCE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie pojawiła się ta gra ( RPG osadzone w średniowieczu 1403r ) chociaż w tego typu gry to omijam tu jednak robię wyjątek.
Ta pozycja powinna zainteresować tych co lubią trochę realizmu w tego typu gier, gdzie nie ma smoków, potworów i czarów. Żeby żyć to trzeba jeść, spać nie ma biegania bez odpoczynku, skacząc z wysokości można złamać nogę, jedząc zepsute jedzenie można się zatruć, z konia można spaść itp. System jaki operujemy mieczem, pięściami czy inną bronią ciekawy przy strzelaniu z łuku nie ma podpowiedzi gdzie poleci strzała ( ale to akurat wychodzi mi najlepiej).
Gramy w otwartym świecie wszystkie zadania można wykonywać w dowolny sposób. Postać którą gramy można prowadzić jako cnotliwego i rycerskiego młodzieńca lub zostać drobnym złodziejaszkiem, hazardzistą i uwodzicielem. Możemy przyjąć misję żeby odkopać nieboszczyka i zdjąć mu pierścień z którym został pochowany.
Dużo jest wstawek filmowych które powodują że gra jest bardzo klimatyczna, a fabuła ciekawa. W recenzjach które czytałem narzekano na mnóstwo bugów, gram na wersji 1.2.5 i tragedii nie ma raz musiałem się cofnąć bo coś się namieszało. Tak więc polecam.
Dajcie znac jak będzie jakieś promo, bo cena lepsza jak za combata  Język
Cena straszna. Ale może to i lepiej :-)
Niestety ostatnie przeceny na Steam wyssały pieniążki przeznaczone na gry ( seria Decisive Campaign, Gary Grisby East oraz Fields of Glory ) i na tą pozycję już mnie nie stać Smutny .Wydaje mi się, iż po czasie cena pójdzie w dół + patche , bo też wydaje mi się że jest zacna Oczko .Fajne klimaty, nie liniowa, otwarty i realistyczny świat - to lubię. Także czekamy za parę miesięcy może coś opuszczą Oczko .
Kopiłem to na Allegro za 90zł co jeszcze ujdzie. Tylko generacja kodu aktywizacji do gry wyglądała dziwnie i podejrzanie ale jak dotąd działa  Duży uśmiech.
Zaraz będą wielkanocne przeceny :-)
Eee, za duża nowość na przecenę. Ale coś się kupi Uśmiech