CMHQ Combat Mission Forum

Pełna wersja: Close Combat - The Bloody First
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest szansa, że lada moment zobaczymy pierwsze screeny. Dla przypomnienia najnowsza część The Bloody First wciąż jest w fazie produkcji. Trwa to tak długo ponieważ twórcy postanowili przejść z silnika Unity na Archon. Jest to ich autorski silnik, znają go na wylot, mają cały kod źródłowy i podobno jest on bardziej elastyczny pod kątem takiej gry jak CC, oraz całkowicie modowalny od tekstur po tworzenie nowych obiektów i map. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w styczniu 2017 mają rozpocząć się betatesty. Premiera ma być w połowie roku możliwe że celują w 6 czerwca.
(15-11-2016, 15:20)Marder napisał(a): [ -> ]Jest szansa, że lada moment zobaczymy pierwsze screeny. Dla przypomnienia najnowsza część The Bloody First wciąż jest w fazie produkcji. Trwa to tak długo ponieważ twórcy postanowili przejść z silnika Unity na Archon. Jest to ich autorski silnik, znają go na wylot, mają cały kod źródłowy i podobno jest on bardziej elastyczny pod kątem takiej gry jak CC, oraz całkowicie modowalny od tekstur po tworzenie nowych obiektów i map. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w styczniu 2017 mają rozpocząć się betatesty. Premiera ma być w połowie roku możliwe że celują w 6 czerwca.

Chyba nadal pracują nad screenami :-)
No jakaś masakra. Tak złej komunikacji ze społecznością graczy to już dawno nie widziałem. Śmiesznych dwóch screenów nie mogą pokazać bo jeszcze nad tym pracują Uśmiech Inni developerzy nawet pokazują z wczesnej wersji alfa a Ci wymyślają jakieś jajca.
No właśnie, to rodzi pytanie czy coś w ogóle mają. Trochę mi to przypomina sytuację z grą napoleońską, Les Grognards która miała powstać na silniku combatka lata temu.
Też powoli zaczynam podejrzewać że nic nie mają. Taka marka jak CC to powinna być robiona priorytetowo i z maksymalną liczbą programistów a nie traktowana jest jak jakiś mod robiony na boku przez grupkę studentów.
Wreszcie pierwsze screeny ------ http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103164
Warto było czekać ;-) A na serio to fajnie wygląda, ciekawe co faktycznie w grze zmienią, dodadzą.
Wygląda na to że za wiele się nie zmieni, zostaje przy CM.
CM najlepszy, wiadomka :-)
(27-03-2017, 15:39)PanPuzio napisał(a): [ -> ]CM najlepszy, wiadomka :-)


Wreszcie coś ruszyło i premiera blisko Uśmiech

http://www.matrixgames.com/products/product.asp?gid=686
Na bank zagram, ale raczej kupie w pierwszej obniżce. Sugerowane ceny Matrixa są dla mnie zbyt wysokie (mój portfel a nie że żydze na dobre gry).